Paslaugos

Virtuvės baldus gaminame pagal individualius užsakymus. Gamybai naudojame kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas. Įvairių rūšių, spalvų bei tekstūrų laminuotas medžio drožlių plokštes (LMDP), dažytas medienos dulkių plokštes (MDF), medžio masyvą, stiklo ir aliuminio konstrukcijas. Siūlome kokybišką furnitūrą (BLUM, GRASS, FGV) ir LED apšvietimą. Suprojektuojame ir pritaikome optimaliausią sprendimą kuris patenkins jūsų lūkesčius ir poreikius.

Spintų, drabužinių ir slenkančių durų gamybai pagal individualius užsakymus naudojame kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas, įvairių rūšių ir tekstūrų laminuotas medžio drožlių plokštes (LMDP), dažytas medienos dulkių plokštes (MDF) veidrodžius ir įvairių rūšių stiklus. Slenkančių durų sistemai pasiūlysime kokybiškus ir ilgaamžius aliuminio profilius su švelnaus uždarymo sistema. Jūsų projektui įgyvendinti pritaikysime optimaliausią sprendimą kuris patenkins jūsų lukesčius ir poreikius.

Virtuvės baldų gamyba

Virtuvės baldus gaminame pagal individualius užsakymus. Gamybai naudojame kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas.

Spintų, drabužinių ir slenkančių durų gamyba

Spintų, drabužinių ir slenkančių durų gamyba

Spintų, drabužinių ir slenkančių durų gamybai pagal individualius užsakymus naudojame kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas.

Svetainės baldų gamyba

Svetainės baldų gamyba

Projektuojame ir gaminame įvairaus dizaino svetainės baldus. Gamybai naudojame kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas.

Kitų baldų gamyba

Kitų baldų gamyba

Projektuojame ir gaminame įvairius gaminius iš medžio. Gamybai naudojame kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas.

Turite klausimų? Susisiekite dabar:

+370 (655) 58722 | info@blankobaldai.lt

Share This